EEG-Biofeedback Rzeszów

Jako wykwalifikowani trenerzy EEG-BIOFEEDBACK pracujemy z falami mózgowymi nieinwazyjnie. Dodatkowo, w trakcie naszych sesji poprawiamy funkcjonowanie fizjologiczne naszych klientów.

Takie holistyczne oraz kompleksowe podejście do zdrowia psychicznego i fizycznego pozwala osiągnąć naszym klientom najlepsze rezultaty.

 

Co więcej, reprezentujemy realne podejście do rozwoju osobistego, dlatego zawsze powtarzamy, że umiejętności i wiedza zdobyte w trakcie sesji to tylko część pracy, druga równie ważna część, odbywa się poza sesjami i jest zależna od zaangażowania, motywacji i pracy klienta.

 

Prywatnie  zajmujemy się również jogą i holistycznym podejściem do zdrowia, co idealnie dopełnia kierującą nami ideę.

Biofeedback Rzeszów

Jesteśmy całkowicie oddani swojej misji, a największe znaczenie mają dla nas rzeczywiste efekty i postęp ludzi, z którymi współpracujemy.

EEG-Biofeedback Rzeszów

BEZPŁATNA DIAGNOZA

 

Każdą współpracę zaczynamy od diagnozy, w trakcie której  sprawdzamy reakcje fizjologiczne oraz funkcjonowanie fal mózgowych podczas relaksu, aktywności umysłowej i sytuacji stresowej.
Jeżeli po diagnozie zdecydujesz się na wykupienie pakietu 5 sesji, diagnoza będzie DARMOWA.
W innym wypadku, koszt diagnozy to 100 złotych.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

 

Specyfika mojej pracy wymaga ode mnie ciągłego skupienia i trzymania nerwów na wodzy, niekiedy miałem z tym problem. Na szczęście Biofeedback pokazał mi jak radzić sobie w najtrudniejszych chwilach.

EEG-Biofeedback Rzeszów

TOMASZ

detektyw

Biofeedback to bardzo skuteczna metoda walki ze strasem i radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Mało tego, dzięki biofeedbackowi nauczyłem się zapobiegać występowaniu stresu przez co nie muszę już tak często sobie z nim radzić:) Biofeedback pomógł mi również w szybszym osiągnięciu stanu koncentracji i wyeliminowaniu natłoku myśli. Są to niezbędne umiejętności do radzenia sobie ze sztuką tradingu i inwestowania na giełdzie.

EEG-Biofeedback Rzeszów

JAKUB

inwestor indywidualny

Treningi z Kamilem pomogły mi poprawić moje wyniki w technikum. Wreszcie zrozumiałem w jaki sposób powinienem się uczyć, dzięki czemu idzie mi to łatwiej i szybciej. Biofeedback dodał mi pewności siebie, rzadziej się dzięki niemu stresuje. Polecam każdemu, szczególnie przed maturą/kolokwium itd.

EEG-Biofeedback Rzeszów

HUBERT

uczeń technikum

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

POMAGAMY LUDZIOM UWOLNIĆ ICH POTENCJAŁ

CREATED WITH PASSION

Biofeedback Rzeszów
Biofeedback Rzeszów